2016 m. spalio 20 d.


Anykščių rajono socialinių paslaugų centras ir vėl prisijungė prie jau tradiciniu tapusio projekto „Vaikų svajonės“. Trečius metus Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai tarpininkauja ir prisideda prie socialinės rizikos bei socialinių paslaugų gavėjų šeimose augančių vaikų svajonių įgyvendinimo ir skatina juos tikėti Kalėdų stebuklu.

Projekto įgyvendinimo metu socialiniai darbuotojai renka vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose, norus ir svajones, kurios publikuojamos projekto tinklapyje www.vaikusvajones.lt. Tokiu būdu projekto organizatoriai sudaro sąlygas geros valios žmonėms įgyvendinti vaikų svajones. Atsidėkodami už žmonių gerumą, vaikai piešia jiems atvirukus, rašo padėkos laiškus, siunčia savo nuotraukas su gautomis dovanėlėmis.

2016 m. spalio 17 d. į projekto „Vaikų svajonės“ tinklapyje buvo patalpintos 203 mažųjų anykštėnų svajonės. Gyvenimo nelepinami vaikai ne visada nori vaikiškų dovanų: žaislų, knygų, dėlionių, kartais jie svajoja apie gražią striukę ir šiltus batus ar spalvotą patalynę....

Labai džiugu, kad pirmąją dieną startavus projektui geros valios žmonės „nupirko“ virš 20 Anykščių rajono vaikų svajonių.

Kviečiame nelikti abejingais ir padėti išpildyti socialinės rizikos bei socialinių paslaugų gavėjų šeimose augančių vaikų kalėdines svajones, kurias galite rasti projekto tinklalapyje: www.vaikusvajones.lt

Jūs galite padovanoti vaikui džiaugsmą!

vs


Vykdomi projektai

projektas vdc

projektas treniruokliai

1integral baner

zz ba

yy ba

Fotogalerija

puntukas1

smlogo

skirk 2 proc 2016 4

bankas

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com