2019 m. spalio 4 d.


2019 m. rugpjūčio mėn. Anykščių rajono socialinių paslaugų centrui buvo skirtas finansavimas projekto „Gyvenimo kokybės gerinimas“ įgyvendinimui. Projekto veiklas finansuoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma - 6792,00 Eur.

Projekto tikslas - sudaryti sąlygas Anykščių rajono socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjams: neįgaliesiems, senyvo amžiaus asmenims bei jų šeimos nariams realizuoti fizinį aktyvumą, siekiant stiprinti jų sveikatą ir integraciją į visuomenę. Tikslui pasiekti planuojama įrengti mini treniruoklių salę, nuperkant sporto inventorių: dviratį treniruoklį, horizontalų dviratį treniruoklį, bėgimo (ėjimo) takelį, elipsinį treniruoklį, irklavimo treniruoklį, steperį) ir sudarant sąlygas neatlygintinai naudotis treniruokliais.

Atsižvelgiant į Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinių darbuotojų pastebėjimus, paslaugų gavėjų poreikius bei įgyvendinant paslaugų gavėjų gyvenimo kokybės gerinimo politiką, projekto tiksline grupe buvo pasirinkti Anykščių rajono socialinių paslaugų centro struktūrinių padalinių Dienos centro asmenims su negalia bei Pagalbos į namus tarnybos paslaugų gavėjai. Projekto veiklose taip pat dalyvaus paslaugų gavėjų šeimų nariai, slaugantys savo artimuosius

Tikimasi, kad sudaryta erdvė, reguliarus aktyvus projekto dalyvių fizinis gyvenimas pagerins gyvenimo kokybę: sustiprins sveikatą, suteiks energijos, kūno tvirtumo, padės sumažinti viršsvorį, atkurti ir išlaikyti fizines galias ir savarankiškumą. Nuolatinė galimybė pakeisti aplinką, bendrauti padės susirasti naujų draugų, paįvairinti laisvalaikį, patenkinti bendravimo poreikį. Reguliarus užsiėmimas sportinėmis veiklomis motyvuos ir ateityje rūpintis savo emocine, fizine bei dvasine sveikata.

Anykščių rajono socialinių paslaugų centras, įsigydamas sporto inventorių, plės paslaugų spektrą ir gerins teikiamų paslaugų kokybę. Užtikrins visapusišką projekto dalyvių įtraukimą į įstaigos vykdomas veiklas bei bendruomeninį gyvenimą. Aktyvins bendradarbiavimą su asmeniu, jo šeima.

Pasibaigus projektui, Centras ir toliau planuoja organizuoti fizinio aktyvumo veiklas paslaugų gavėjams ir jų šeimos nariams. Paslaugų gavėjų tarpe sklindant žiniai apie galimybę neatlygintinai sportuoti, tikimasi pritraukti dar daugiau paslaugų gavėjų, įgyvendinant kitus projektus vykdyti švietėjišką veiklą apie sveiką gyvenimo būdą, reguliarių fizinių veiklų svarbą, asmens tobulėjimą.


 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com