esfa

"Atokvėpio oazė" Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0344

Projekto tikslas: išplėsti ir užtikrinti kokybiškas dienos centro asmenims su negalia teikiamas paslaugas Anykščių mieste, bei padėti šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus.

Europos socialinio fondo agentūra ir Anykščių rajono socialinių paslaugų centras 2020 m. rugsėjo 9 d. pasirašė projekto „Atokvėpio oazė“ įgyvendinimo sutartį. Projekto Nr. Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0344.
Projekto bendra vertė: 7 949,14 Eur.
Projektas:
- prisidės prie socialinės atskirties Anykščių mieste mažinimo skatinat socialinių paslaugų plėtrą ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo;
- didins dienos centro asmenims su negalia paslaugų prieinamumą, ir prisidės prie šių asmenų gyvenimo kokybės gerinimo, socialinės atskirties mažinimo;
- šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius su negalia, padės derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus.
Šio projekto dėka planuojama išplėsti dienos socialinės globos institucijoje paslaugą, įrengiant terapijų kambarį, kuriame numatytos veiklos ir įsigyta įranga lankytojams teiks kompleksinį poveikį - didins asmens kūrybiškumą, motyvaciją, kasdienės veiklos įprasminimą, sąmoningumą, dėmesio koncentraciją, padės jaustis laimingesniam, gerins atmintį, pažinimą bei kalbą, mažins agresiją ir nerimą, nuramins ir pasitarnaus savireguliacijai ir saviraiškai. Terapijos kambario veiklomis nemokamai galės naudotis ne tik lankytojai, bet ir jų šeimos nariai, savanoriai. Įgyvendinat projektą, lankytojams, jų šeimos nariams, savanoriams ir darbuotojams bus organizuojami neformalūs renginiai, susiję su terapijų nauda, jų pritaikymu bei naudojimu taip pat bus aptarta savanorystės svarba Anykščių bendruomenėje. Projekto nauda skirta projekto tikslinei grupei – 25 asmenims su negalia ir 35 jų šeimos nariams. Projekto dėka įrengtas ir veikiantis terapijų kambarys didins socialinių paslaugų prieinamumą Anykščių miesto gyventojams, sudarys palankias sąlygas asmeniui kuo ilgiau turėti savarankišką ir visavertį gyvenimą bendruomenėje, bei sumažins stacionarios globos poreikį, o šeimos nariams, prižiūrintiems savo artimuosius, padės derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus.

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com