2022 m. sausio 7 d.


Simboliška, kad šiandien atkeliavę Trys karaliai dovanoja mums ne tiktai savo dovanas, bet ir skelbia kalėdinio laikotarpio pabaigą. Tokiu metu, kai šventinių dekoracijų lemputės baigia savo ryškiaspalvį mirgėjimą, o kalėdinė nuotaika dar yra neišblėsusi, labai norisi atsigręžti į praėjusias dienas ir nuoširdžiai pasidžiaugti ir padėkoti.

Padėkoti tiems, kurie savanoriškų paskatų vedami, Anykščių rajono socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjams į šventų Kalėdų laukimą atnešė džiugesio, vilties ir gerumo. Jau ne pirmus metus tęsiasi Anykščių rajono socialinių paslaugų centro bičiulystė su Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleiviais, kurie savo įvairiomis veiklomis nuolat parodo dėmesį mūsų paslaugų gavėjams. Džiugu, kad ir šiemet šv. Kalėdų proga gimnazistai, paskatinti mokytojos Daivos, susibūrė kalėdinių sveikinimų, jautrių laiškų, savo rankomis iškeptų ir gražiai dekoruotų imbierinių meduolių dovanojimo akcijai. Po visą Anykščių rajoną pasklido mielas ir nuoširdus, jaunuoliška ranka rašytas žodis. Anykščių rajono socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjai buvo nustebinti jaunosios kartos parodytu dėmesiu, jų smalsumu ir atvirumu. Ne viename laiške buvo išreikštas noras bendrauti ir toliau, palaikyti kontaktą telefonu. Į šį moksleivių pageidavimą taip pat atsiliepė ne vienas vyresnės kartos draugas. Taip nutiko, kad pirmieji atgalinio ryšio laiškai mus pasiekė dar iki Kalėdų, sulaukėme senolių ranka parašytų atsakymų jaunuoliams, nuostabos ir pasigėrėjimo sukėlė jauniesiems draugams paskirti jų rankdarbiai ir spalvintos mandalos.

Į šį šventinį sūkurį taip pat įsijungė ir Anykščių rajono socialinių paslaugų centro darbuotojai, kurie skatino senolius parašyti atsakomuosius laiškus jaunimui, padėjo jų mintims sugulti ant popieriaus lapo. Taip pat centro darbuotojos laisvu nedarbo metu pačios kepė įvairius kepinius, kartu su kitų padalinių bendramintėmis pakavo šventines dovanėles ir džiugino savo seniūnijos paslaugų gavėjus. Smagu, kad prie kalėdinių dovanų gausybės prisijungė Anykščių rajono socialinių paslaugų centro partnerių Anykščių rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus ugdytinių kūrybinės raiškos projektas “Skrisk gerumo angele“. Prieš pat šv. Kalėdas Anykščių rajone snigo ne tik baltom šaltom snaigėm, bet ir margiausiais raštais išdabintais, mažų rankyčių išglostytais sveikinimo atvirukais. Vaikai dalinosi gerumu ir eilėmis.

Po kojom sniego girgždesys,
O dar giliau – sustingus žemė.
Pušyno kvepiančiam glėby
Svajoklis angelas gyvena.
Balta svajonė ir mintis
Ir lūpos šypsos, širdžiai gera.
Į baltą dangų kelk akis,
Svajoklis baltą meilę beria.

Ši, nuoširdumo bangą sukėlusi savanoriška akcija, apjungė gausybę dalyvių ir visi kartu Anykščių rajono socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjams padovanojo apie 300 mažų šventinių stebuklėlių.
Toks noras dalintis gerumu vėl mus skatina galvoti, kad auga ir bręsta nauja jaunoji karta, kuriai rūpi kitoks, vienišas, neįgalus, atsiskyręs ar gyvenimo aplinkybių atskirtas. Auga ir bręsta nauja karta, kuriai vertybinį pamatą perdavė tie, kuriems dabar labai reikia pagalbos ir savanoriško dėmesio. Norisi tikėti, kad tokios gražios savanoriškos veiklos tęsis dar ilgai, džiugins savo verte ir prasme.

Anykščių rajono socialinių paslaugų centro informacija 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com