2022 m. gruodžio 23 d.


Žybsinti eglutė, Šv. Kalėdos - tai stebuklų laukimo ir jaukumo metas. Tai tokios dienos ir laikas, kai norisi daryti gera, dalintis, džiaugtis, prisiminti, padėkoti ir atsiprašyti.Neaplenkė ši graži šventė ir DSGN gyventojų. Darbų gausa, pokalbiai, pasiruošimas šventei ir malonūs rūpesčiai jau visą savaitę mūsų nameliuose.

Gražūs ir nuoširdūs sveikinimai - atkeliavę iš J. Biliūno gimnazijos laiškučiai kartu su kvepiančiais meduoliais. Labai maloni staigmena nuo ARSPC vadovų - nauji baldai, kurie atnaujins mūsų namelių interjerą, o kur dar saldūs advento kalendoriai. Socialinių darbuotojų kepti kūčiukai, paruoštos mažos dovanėlės kiekvienam gyventojui sušildė ne vieno senolio širdį, praskaidrino kasdienybę.

Pabuvome visi kartu prieš didžiąsias šventes, prisiminėme išėjusius anapilin gyventojus, ir nuoširdžiai palinkėjome vieni kitiems kasdieniniame skubėjime nepamiršti pasidžiaugti mažais momentais.

Nuoširdus ačiū ARSPC vadovėms už rūpestį ir supratimą, už tai, kad turime tokius namelius.Šv. Kalėdos, tai proga ištarti gerus žodžius, kurių nespėjome vieni kitiems pasakyti, tad būkite visi laimingi, sveiki, supratingi ir kupini atjautos ir pagarbos vieni kitiems. Branginkite tai, ką turite ir nepamirškite tikėti stebuklais. Jaukių visiems ŠV.Kalėdų.

DSGN gyventojai ir socialiniai darbuotojai


 


 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com