2022 m. gruodžio 23 d.


Kalėdos – tai laikas, kai svarbiau atverti ne dovanų dėžutes, bet atverti savo širdis. Norint prieš Kalėdas pasidalinti gerumu, šiltu žodžiu, pabandyti seneliams atnešti į namus džiugią, šventinę nuotaiką, gruodžio 20 – ąją dieną Kurklių miestelyje buvo organizuota akcija „Šventinė nuotaika pagalbos į namus gavėjams ir senyvo amžiaus žmonėms (virš 85 m.)“.

Kurklių miestelio seniūnaitė Birutė Šniuikienė kartu su Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialine darbuotoja darbui su šeimomis Vaida Sabalyte ir Kurklių St. Kairio skyriaus ikimokyklinukais ir pradinukais paruošė senoliams dovanėles. Kiekvienam seneliui seniūnaitė numezgė vilnones kojines, vaikai piešė atvirukus, gamino eglutei žaisliukus, pasirūpino saldžiomis dovanėlėmis.

Kartu su Kalėdų seneliu (seniūnaite B. Šniuikiene), socialine darbuotoja V. Sabalyte senolius lankė ir Kurklių miestelio bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė. Visi aplankyti buvo labai laimingi, sutiko su šypsena, o išlydėjo su džiaugsmo ašara. Palinkėjome gerų, sveikų, ir laimingų Šv. Kalėdų ir ateinančių Naujųjų metų. Šioje akcijoje sudalyvavę žmonės ne tik pasidalijo gerumu su kitais, bet ir patys tapo laimingesni, suprato kiek nedaug reikia, kad suteiktum džiaugsmo, kalėdinio stebuklo ir vilties! 

Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis1

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com