Menu Close

Savanorystė

Anykščių rajono socialinių paslaugų centras jau antrus metus kviečia jaunimą tapti Jaunimo savanoriškos tarnybos savanoriais. Tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje. Viena iš savanorišką veiklą organizuojančių akredituotų organizacijų yra Anykščių rajono socialinių paslaugų centras, kur savanoris kartu su jam paskirtu mentoriumi susipažįsta su socialiai pažeistiems žmonėms reikalinga pagalba, mokosi įveikti sunkumus, apmąstyti įgytą patirtį, suformuluoti tobulėjimo kryptis.

Jaunimo savanoriškos tarnybos programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja Pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, tačiau tik 6 mėn. (ne mažiau nei 40 val./mėn.) nenutrūkstama tarnyba užtikrina galimybę įgyti 0,25 stojamojo balo.

Jaunuoliai, norintys nuo 2021 m. sausio mėn. kartu su Anykščių rajono socialinių paslaugų centro komanda padėti socialiai pažeidžiamiems Anykščių rajono gyventojams, arčiau prisiliesti prie socialinio darbo prasmės, praskaidrinti vienišų bei neįgalių asmenų gyvenimą, padūkti su Vaikų dienos centro vaikais, kviečiami registruotis savanorio registracijos anketoje: https://jst.jrd.lt/newCandidate?fbclid=IwAR1Sh5M2gAsMkAQKcEkDZCQTIPykHzsGGIytjfaaNsgfafcN_XVGGqC3W4

Užsiregistravusių jaunuolių kontaktai bus perduodami apskritį kuruojančios SVO organizacijos mentoriams. Mentoriai susisieks su potencialiais savanoriais elektroniniu paštu per mėnesį nuo registracijos I-ojo etapo pabaigos ir informuos apie kitus žingsnius. Trišalės sutartys su priimančia organizacija ir savanorišką veiklą organizuojančia organizacija pasirašomos iki 2020 m. sausio 5 d.

Savanorystė – tai altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties atidavimas dirbant visuomenei naudingą darbą, negaunant už tai jokio piniginio atlygio. Centras rajono socialinių paslaugų centras ieško savanorių ir siūlo prisijungti prie Centro vykdomos veiklos, padedant žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Savanoriško darbo metu Jūs įgysite naujos patirties, galėsite realizuoti save dar neišbandytose srityse, užmegsite naujas pažintis.

Susisiekti su mumis galima atvykstant į Anykščių rajono socialinių paslaugų centrą, skambinant tel. 8 – 381-43140 arba rašant el. laišką anyksciuraj.spc@gmail.com

Skip to content