Menu Close

Įvairių specialybių specialistai gilino žinias apie mokymų tėvams vedimą

Dar 29 bendruomeninių šeimos namų atstovai ir specialistai, teikiantys paslaugas projekte „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, baigė Efektyvios tėvystės įgūdžių programos mokymus, skirtus užsiėmimų vedėjams. 

Trijų dienų mokymuose psichologai ir socialiniai darbuotojai gilino žinias apie grupinių užsiėmimų tėvams organizavimo bei vedimo ypatymus, dalyvių motyvacijos palaikymą. Sužinojo, kokią informaciją ir kaip svarbu perteikti tėvams. 

Mokymuose dalyvavusiems specialistams aktualiausia buvo tai, kad teorinę medžiagą iš karto buvo galima išbandyti praktiškai ir atlikti daug praktinių užduočių. Dalyviai džiaugėsi, kad mokymuose medžiaga pateikiama aiškiai ir suprantamai, tempas buvo tinkamas, o lektorės profesionaliai ir struktūrizuotai pateikė informaciją. 

Mokymus, kurie vyko rugsėjo 27-29 d. Vilniuje ir spalio 11-13 d. Kaune, baigė Anykščių, Biržų, Elektrėnų, Joniškio, Kaišiadorių, Kauno miesto ir rajono, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Mažeikių, Molėtų, Panevėžio, Prienų, Šilutės, Širvintų, Trakų, Vilkaviškio, Vilniaus miesto ir rajono, Visagino savivaldybių specialistai.

Metodinis kompleksinių paslaugų šeimai centras

Skip to content