Menu Close

Kalėdos senoliams

Geriausią Kalėdų dovaną lengva pastebėti, jei atidžiai žvelgi.
Ji nėra įvyniota brangiu šilkiniu popieriumi.
Jos taip pat nerasi po Kalėdine egle.
Geriausia dovana Kalėdoms yra matoma širdimi.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, širdis nori dalintis gerumu, atjauta, žmonės dažniau dovanoja šypsenas nepažįstamiems, rūpinasi ir skiria ypatingą dėmesį vienas kitam. Šiuo metu itin svarbu parodyti rūpestį ir skirti savo laiką tiems, kuriems jo labiausiai reikia.

Prieš šventes Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Vilma Audenienė ir individualios priežiūros darbuotojos Vida Šovienė bei Daiva Šiaučiūnienė rūpinosi, kad senoliai šiais metais turėtų šiltesnes šventes. Viktorija Marcinkevičiūtė su vaikais su malonumu pagamino atvirukus ir parašė palinkėjimus. Nesenai į Kavarsko seniūniją gyventi atvykusi Kristina Rudienė prie iniciatyvos prisidėjo gamindama rankų darbo kalėdinius žaisliukus. Visos kartu prisidėjo prie jaukesnių ir šviesesnių Šv. Kalėdų senoliams.

Šventiniu laikotarpiu, kai namuose kvepia kalėdiniais sausainiais, o širdys yra pilnos šilumos, nepamirškite pasidalinti ja su aplinkiniais. Juk gerumo iniciatyvos turi stebuklingą poveikį – dalinantis gerumu su kitais, žmonės patys atranda savo laimės šaltinį.

Skip to content