Menu Close

Kurkliuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

„Ant vaiko delno, nors ir labai mažo,
Pasaulį visą sutalpint gali.
Kol dar delnuos vaikystė laišką rašo,
Pabūk vaiku jos nuostabioj šaly…“

Birželio 1 – ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas mums, suaugusiems, kad visi vaikai turi teisę gyventi ramiai, nebijodami būti savimi, būti tokiais, kokie yra ir augti saugioje, juos priimančioje aplinkoje.

Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Vaida Sabalytė ir Kurklių miestelio seniūnaitė Birutė Šniuikienė pakvietė Kurklių Stepono Kairio skyriaus pradinių klasių mokinukus ir darželinukus į mokyklos kiemą ir paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Su vaikystės švente visus vaikučius sveikino į svečius, su pilnu krepšiu skanumynų, atvykusi Kurklių miestelio bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, bibliotekininkė Gražina Adomavičiūtė.

Visų nuotaika buvo šventiška, kieme aidėjo muzika, smagus vaikų juokas, žaidėme, šokome, dalyvavome sportinėse rungtyse, piešėme vaikystės šalį, vaišinomės ant laužo keptomis dešrelėmis ir kitais skanumynais. Ne vieno vaiko širdį pradžiugino, ne tik prasidėjusi vasara, bet ir gautos dovanos. Nuoširdų ačiū už aktyvų dalyvavimą tariame pradinių klasių mokytojai Laimutei Pupelienei, darželio darbuotojoms ir vienos iš mokinukių mamai Janinai Šniuikaitei.

Vaikystė, kaip akimirka prabėga ir lieka tik ryškiausi jos prisiminimai. Galbūt mūsų visų pastangų dėka šių vaikų atmintin įsirėš puiki, saulėta diena, be mažiausio debesėlio danguje ir puikiai praleistas laikas su draugais.

Skip to content