Menu Close

„Mano spalvota Vaikystė“

Vasarėlė jau ateina
Iš šiltų šiltų pietų –
Vėl mes šokame pievelėj,
Vėl mes sukamės ratu.

Tokiais žodžiais Kurkliuose gegužės 20 dieną, vaikus ir visus susirinkusius į šventę „Mano spalvota Vaikystė“, skirtą Vaiko dienos progai paminėti, pasveikino atskubėjusi „Vasara“ (Kurklių seniūnaitijos seniūnaitė Birutė Šniuikienė). Į šventę ji atskubėjo nešina pilna pintine įvairiausių skanumynų bei dovanėlių. Šventės dalyviai džiaugėsi gražia saulėta diena, spalvingai išpuoštu mokyklos kiemu, bei linksma muzika. Šventinę nuotaiką kūrė spalvoti vėjo malūnėliai, aitvarai.

Šventės metu žaidėme, dalyvavome sportinėse rungtyse, skraidinome aitvarus, žaidėme su balionais, piešėme vaikystės šalį, vaišinomės ant laužo keptais zefyrais ir kitais skanumynais. Labai džiugu, kad  prie šventės prisidėjo Kurklių miestelio bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė, Kurklių seniūnijos specialistė Vilė Narkevičienė ir ARSPC socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Vilma Audenienė ir Jurgita Verikienė su paslaugų gavėjų šeimose augančiais vaikais.

Vaikystė, kaip akimirka prabėga ir lieka tik ryškiausi jos prisiminimai. Galbūt mūsų visų pastangų dėka šių vaikų atmintin įsirėš puiki, saulėta diena, be mažiausio debesėlio danguje ir puikiai praleistas laikas su draugais. Renginį organizavo Kurklių seniūnaitijos seniūnaitė Birutė Šniuikienė ir Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Vaida Sabalytė.

Skip to content