Anykščių rajono socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro lankytojai dalyvavo Arklio muziejaus edukacijoje „Velykinių margučių raštai”. Dėkojame muziejaus edukatorei Ritai Vasiliauskienei ne tik už nuoširdų priėmimą jaukioje ir šiltoje Legų sodybos troboje, bet ir už velykinių papročių, marginimo technikų, ornamentikos, jos simbolikos ir kitų etnografinių subtilybių pažinimą. Ačiū ir kitiems Arklio muziejaus darbuotojams už galimybę susipažinti su kalvystės, audimo, keramikos ir kitomis, Lietuvos arklininkystės istoriją atspindinčiomis ekspozicijomis. Ir už plačias, vaikus pašėlti kviečiančias lauko erdves esame dėkingi! Buvo įdomu, įsimintina ir labai smagu!
Nudundėjo, nuriedėjo Vaikų velykėlės!




