Menu Close

Paslaptys ir atradimai Anykščių kultūros centre

Kas slepiasi už tų aksominių juodų teatro studijos užuolaidų? Kodėl teatro studijoje nėra jokio aido? Kas supasi tame krėsle? Ką teatro studijoje veikia ta didelių akmenų krūva? Kokias aukso karūnas ir karališkus sostus saugo tie šviesieji požemiai? Kaip atrodo didžioji scena su daugybe didelių prožektorių palubėje ir paslaptingais užkulisiais? Kam reikalinga ta didelė nematoma duobė scenos vidury ir didžiulės puošnios dekoracijos vidury scenos?

Kokius mygtukus reikia spausti, kad visoje žiūrovų salėje įsižiebtų ryški šviesa, o kokiu valdymo pultu reikia gebėti dirbti, kad dainininkų ir aktorių veidus nušviestų raudonis, o už jų nugarų suktųsi žėrinti spalvų karuselė? Kokius jaunystės filmus žiūrėjo mūsų seneliai? Kokiu neįtikėtinai dideliu ir įdomios konstrukcijos aparatu tie filmai buvo rodomi? Kodėl kino filmo juostelė būdavo iki 4 kilometrų ir ką darydavo įdomios istorijos pasakotojas kino operatorius Alius, kai ta juostelė nutrūkdavo? Ką žiūrovų salės viduryje veikia garso operatorius Stasys? Kodėl kartais garsas būna „švarus“ ir „gražus“, o kartais- „negeras“? Kodėl taip smagu išbandyti save dainoje kartu su muzikos vadove Jurga? Kaip atrodo šviesaus ir puošnaus Anykščių Kultūros centro platūs fojė, paveikslų parodos, didelis, juodas fortepijonas, Anykščių miesto centro vaizdai pro didingus antro aukšto langus? Kodėl tiek daug „Aukso paukščių“ apdovanojimų yra „atskridę“ į geriausių Kultūros centro kolektyvų rankas? Kur, atvykus į renginį, reikia pakabinti paltą ir kodėl, įsitaisius į žiūrovo kėdę, būtinai reikia išjungti ne tik mobiliojo telefono garsą, bet ir patį telefoną palikti giliai kišenėje? Kur, kas, kaip, kodėl, o kam? O, kaip įdomu! Klausimų gausa, susidomėjusios vaikų akys ir visus atsakymus žinantis kantrusis teatro režisierius Jonas!

Štai, koks įdomus pasivaikščiojimas įvyko 2023 m. kovo 27 d. po Anykščių kultūros centro šiek tiek matytas ir visiškai paslaptingas vietas! Anykščių rajono socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro vaikai labai dėkoja Anykščių kultūros centro darbuotojams už labai prasmingą ir įdomią pažintį ir naujus atradimus. Sveikindami kultūros centro teatralus su jų profesine švente, linkime, kad po šiuo didingu skliautu nuolat klestėtų kultūra ir augtų nauji, dar neatrasti talentai!

ARSPC Vaikų dienos centro informacija

{gallery}Foto/230328_VDC{/gallery}

Skip to content