Menu Close

Socialinių paslaugų viešinimas bendruomenėje

Šių metų birželio 14 dieną Anykščių rajono socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkės Vaida Garšanovienė, Zinaida Kamarauskienė ir Danguolė Paškauskienė bei centro Bendruomeninių šeimos namų socialinė darbuotoja Vilma Kazlovienė susitiko su Debeikių seniūnijos bendruomenės nariais. Susitikimo metu buvo pristatytos Anykščių rajono socialinių paslaugų centro veiklos bei teikiamos paslaugos. Bendruomenės nariai susidomėję klausėsi apie socialinio darbo kasdienybę, teikiant pagalbą šeimoms, atvejo vadybininko funkcijas, socialinio darbo svarbą visuomenei. Buvo diskutuota apie bendruomenės narių indėlį, organizuojant pagalbą socialiai pažeistiems asmenims, šeimoms.

Susitikimo bendruomenėje metu buvo plačiai pristatytos naujos centro Bendruomeniniuose šeimos namuose teikiamos kompleksinės  paslaugos rajono gyventojams, kviečiama pastebėti pagalbos reikalingus bendruomenės asmenis bei šeimas, paskatinti juos kreiptis dėl paslaugų.

Esame dėkingos Debeikių moterų veiklos centro pirmininkei Justinai Linartaitei, subūrusiai gyventojus į susitikimą ir Debeikių seniūnui Alvydui Simonavičiui už jaukų ir šiltą priėmimą.

Skip to content