Menu Close

Šventinė popietė Debeikių savarankiško gyvenimo namuose

Balandžio 5-osios popietę DSGN gyventojai sulaukė svečių iš Anykščių rajono socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro padalinio. Ateinanti Šv.Velykų šventė labai laukiama, kviečianti džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis: kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi. Tai Kristaus prisikėlimo, daugybės spalvų, atgimstančios gamtos ir margučių šventė.

Vaikų dienos centro vaikai kartu su darbuotojomis Vilma Kazloviene, Ilona Tartiliene, Aušra Jatautiene bei Gražina Tveritneviene margino kiaušinius, bendravo, vaišinosi arbata bei saldumynais. Senjorai papasakojo kaip švęsdavo Šv.Velykų šentę vaikystėje, būdami jauni. Prakalbo net ir ,,tyleniai‘‘, pasidalindami savo prisiminimais. Jauniesiems svečiams tai dar viena nauja pažintis su vyresnio amžiaus žmonėmis, tai dar viena graži popietė, kai susitiko kelios kartos ir suteikė džiugesio vieni kitiems. Pakalbėjome, kad atgimstant gamtai, keistumėmės ir mes, kad dar labiau mylėtume, geriau suprastume vieni kitus, kad su ateinančiomis Šv. Velykomis mūsų širdys prisipildytų pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos, o namus apgaubtų ramybė ir viltis.

Ačiū, mieliems sveteliams, kad apsilankėte, įprasmindami šv. Velykas, atnešėte gerą nuotaiką, šviesos ir spalvų į mūsų nameliuose gyvenančių senjorų širdis. Gražių Šv. Velykų!

ARSPC Debeikių savarankiško gyvenimo namų senyvo amžiaus asmenims informacija

{gallery}Foto/230406_DSGN{/gallery}

 

Skip to content