Menu Close

Vaikų Velykėlės

Saulė šypsosi pro langą, spinduliais parėmus dangų…
Klega paukščiai, gėlės kvepia,
puošia Velykėlių taką…

Pavasaris – vienas iš džiaugsmingiausių metų laikų, kai mus džiugina vis šilčiau šildanti saulutė, žaliuojantys medžiai bei ilgėjančios dienos. Nepastebimai prabėgo vidinio pakylėjimo, džiugesio ir įspūdžių kupinos Šv. Velykos, o po jų atriedėjo ir „VAIKŲ VELYKĖLĖS“.

Velykėlės – tai šventė, kaip Velykų aidas, tarsi atsuktas laikas, šventės atkartojimas. Vėl marginami ir ridenami margučiai, žaidžiami smagūs žaidimai. Per šią šventę daugiausia dėmesio skiriama vaikams.

Sugrįžę po atostogų Kurklių darželinukai ir pradinukai buvo pakviesti į vaikų Velykėlių šventę į kurią atskubėjo Velykų bobutė (Kurklių seniūnaitijos seniūnaitė Birutė Šniuikienė) su gausybe šokoladinių margučių, bei kitų skanumynų. Vaikai susidomėję klausėsi Velykų pasakos, margino dirbtinius margučius, kuriais papuošė Velykinį medį.  Po kruopštaus darbo vaikai rideno margučius, šoko, vėliau buvo pakviesti surinkti išbarstytus šokoladinius margučius, o daugiausiai surinkę buvo apdovanoti. Linksmybių tikrai netrūko, šventė suteikė daug džiaugsmo, o ypač nudžiugino Velykų bobutės dovanoti saldumynai

Šventė baigėsi. Tačiau ji atnešė gražius prisiminimus ir kitų švenčių laukimą. Norisi palinkėti, kad kartu su atbundančia gamta visų mūsų sielose skleistųsi gerumo gėlės. O baltas angelas – Dangaus pasiuntinys – saugotų, globotų ir neapleistų kiekvieno iš mūsų namų.

Renginį organizavo Kurklių seniūnaitijos seniūnaitė Birutė Šniuikienė, Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su šeimomis Vaida Sabalytė ir Kurklių miestelio bendruomenės pirmininkė Elena Dedelienė.

Skip to content