2021 m. gruodžio 21 d.


Kai Kalėdų laukimas prisipildo šventinių varpelių žvangesio ir margaspalvių lempučių žibėjimo, dažnas iš mūsų pajuntame artėjantį svajonių išsipildymo laiką. Dažnas, bet ne kiekvienas...Yra tokių, kuriems šventinis šurmulys šaltu ilgesio varvekliu sminga į liūdinčias širdis. Jų namuose nuolat karaliaujantis vienišumas ir negalia šventinį laikotarpį apgaubia šaltu melancholijos ažūru. Neįgalūs, senatvės, ligų ir kitokių bėdų prislėgti žmonės dažnai švenčių metu tampa labiau atskirti nuo bendrystės džiaugsmo.

Socialiniai darbuotojai, socialinio darbuotojo padėjėjai yra tie žmonės, kurie į paslaugų gavėjų namus atneša ne tik reikiamų maisto produktų krepšį, vaistų atsargų papildymą, pasirūpina, kad namuose būtų šilta ir jauku. Socialinį darbą dirbantys liūdinčias širdis stengiasi pradžiuginti ir geru žodžiu, ir šventiniu palinkėjimu. Smagu, kad Anykščių rajono socialinių paslaugų centras tęsia ilgametę bičiulystę su Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bendruomene, kuri kaip ir kasmet, taip ir šiais metais socialinių paslaugų gavėjams siunčia labai gražius, nuoširdžius, vilties ir padrąsinimo pilnus šventinius sveikinimus ir atvirumo pripildytus laiškus. Gimnazistai tęsia tradiciją šventinius linkėjimus rašyti ranka, prasmingą laiškų turinį dabinti margiausiais piešiniais. Šiemet net ir atokiausius Anykščių rajono pakraštėlius pasieks ir filmuotas J. Biliūno gimnazijos savanorių sveikinimas. Šv. Kalėdų laukimas - tai ne tik blizgūs šventinės eglutės burbulai. Šv. Kalėdos-tai neišmatuojama galimybė kitam dovanoti prasmingiausią dovaną- atjautą, gerą žodį, mielą šypseną ir supratimą, kad jis nėra nei vienas, nei vienišas.

Mieli Anykščių Jono Biliūno gimnazistai, aukite ir auginkite savo savanorišką atjautą. Gražių jums švenčių. Gražios mums bendrystės ir ateinančiais metais!

Anykščių rajono socialinių paslaugų centro kolektyvas


Įgyvendinami projektai

finansuojami Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų 

 esfa

PLAČIAU apie projektus

Apklausa

Kaip vertinate mūsų įstaigos teikiamų paslaugų kokybę?

Vykdomi projektai

projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com