2021 m. birželio 15 d.


Anykščių rajono socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai neformalioje aplinkoje susitiko su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi. Susitikimo metu buvo aptartos paslaugų teikimo galimybės asmenims, diskutuota apie įstaigos lūkesčius ir perspektyvas, siekiant sklandesnio ir kokybiškesnio paslaugų teikimo organizavimo. Susitikimo metu pasidžiaugta sklandžiu įstaigos darbo organizavimu, pastebėta, jog šiuo metu socialinių darbuotojų darbo krūvis yra padidėjęs, nes dėl epidemiologinės situacijos šalyje išaugo pagalbos reikalaujančių asmenų skaičius.

Aplankytas vienintelis Lietuvoje edukacinėms veikloms pritaikytas botanikos sodas, įkurtas ir iki šiol puoselėjamas mero Sigučio Obelevičiaus, kuriame virš 10 000 skirtingų rūšių augalų. Traupio botanikos sodas yra pritaikytas edukacijoms, tai lyg mokomoji bazė, kur galima mokytis geografijos, čia įrengtas literatūrinis takas, paukščių pažinimo takas, vabzdžių viešbutis.
Vėliau apsilankyta Taujėnų dvare, susipažinta su dvaro istorija ir čia gyvenusiais kunigaikščiais Radvilais, pasivaikščiota po nuostabiai išpuoselėtą parką, gerėtasi jame gyvenančiais gyvūnais. 

Vykdomi projektai

 PROJEKTAS oaze

PRTOJEKTAS integralios pagalbos

PROJEKTAS EQUASS


projektas treniruokliai

projektas vdc 1

NDC laikraštukas

laikrastis

MVKT padalinys

mvkt

Fotogalerija

puntukas1

pagalbos vaikams linija

bankas

anyksciu savivaldybe

Mes Facebook'e

Informacija

BĮ Anykščių rajono socialinių paslaugų centras
Įm. kodas: 301216534
Registracijos adresas: Šaltupio g. 11, LT-29131 Anykščiai
Tel./Fax. (8 381) 43 140
Darbo laikas:
Pirmadienį – Ketvirtadienį: 8:00 - 17:00
Penktadienį: 8:00 - 15:45
Pietų pertrauka: 12:00 - 12:45 
Susisiekite su mumis:
info@socialinespaslaugos.lt

                                       
JSN Solid is designed by JoomlaShine.com